Odlično se snašao

Golman Sloge glavom odbranio šut Kapića, pa dobio aplauz navijača Sarajeva

Endin Čaušević

Fudbaleri Sarajeva igraju trenutno na Koševu protiv Sloge revanš polufinala Kupa BiH.

Putnik u finale već je poznat nakon što je Sarajevo prije sedam dana u prvom meču slavilo sa 4:1.

Domaći su od prve minute preuzeli incijativu na sredini terena i stvorili nekoliko sjajnih prilika.

Odličnu šansu u 19. minuti imao je Kapić koji je dobro šutirao, ali je golman Bodiroga nevjerovatno reagovao i glavom odbranio udarac igrača Sarajeva.

Golman Sloge čak je dobio veliki aplauz s tribina od navijača domaćeg tima za svoju odbranu.