Slovenac je junak prvog poluvremena

Jan Oblak čudesnim odbranama trenutno spašava Atletico Madrid

S. Pašalić

Atletico Madrid trenutno igra na svom terenu protiv Celte, a rezultat je 1:0.

Čini se da je poraz od Barcelone u prošlom kolu od 2:0 dosta uticao na Atletico koji ima dosta problema sa Celtom u današnjoj utakmici.

Atletico je poveo u 42. minuti sjajnim golom Griezmanna, ali stvari su mogle krenuti potpuno drugim pravcem.

Trenutno samo zahvaljujući čudesnim odbranama Jana Oblaka Atletico je i dalje bez primljenog gola u ovoj utakmici. Golman Atletica je u 17. minuti u roku od samo nekoliko sekundi sa dvije maestralne odbrane sačuvao mrežu svog tima.