U toku je revanš meč četvrtfinala Lige prvaka između Manchester Cityja i Tottenhama.
Tottenham je slavio sa 1:0 na svom terenu, a večeras je na otvaranju utakmice na Etihadu viđen pravi "haos".
Sterling je doveo Građane u vodstvo u četvrtoj miniti, da bi tri minute kasnije Son poravnao na 1:1. Tri minute nakon toga Son je pogodio i za 1:2, ali je Bernardo Silva minut kasnije poravnao na 2:2.
U 21. je Sterling postigao svoj novi gol za novog vodstvo Cityja.
Zanimljiva je bila objava Manchester Cityja nakon 2:2 poslije 11 minuta na Etihadu. Građani su samo ironično poručili: "Miran start".
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Barbarez zna na čije iskustvo se mora osloniti
Niko kao Edin Džeko! Scena s centra terena na Koševu će oduševiti navijače Bosne i Hercegovine
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora