Preorket u rurskom derbiju

Šok u Dortmundu, ljuti rival ruši snove Borussiji

U 31. kolu njemačke Budneslige sastali su se Borussia i Schalke u Dortmundu.

Rurski derbi došao je u vrijeme kada domaćinu treba pobjeda u borbi za titulu,dok se gosti nalaze iznad opasne zone, sa skoro izgubljenim ambicijama za ostatak sezone.

Očekivano je Borussia povela golom Goetzea u 14. minuti, ali već do 28. minute Schalke stiže do preokreta.

Najprije Caligiuri zabija za 1:1, a onda Sane u 28. za potpuni preokret Schalkea.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Ovaj rezultat najbolje odgovara Bayernu, koji ima utakmicu manje i ako Borussia izgubi, Bavarci će imati priliku da protiv Nurnerga u gostima odu na plus 4 tri kola prije kraja.