Inter je u 35. kolu italijanske Serije A stigao na gostovanje kod ekipe Udinesea i odigrao 0:0.
Nerazzurri su se pobjedom htjeli učvrstiti na 3. mjestu na tabeli i povećati prednost pred konkurentima, pa su od prve minute krenuli na gol Udinesea.
Prvu ozbiljniju priliku je imao Radja Naingolan u 15. minuti, ali je njegov šut fantastično odbranio golman Udinesea. Inter je dominirao u prvom poluvremenu te imao još nekoliko prilika da stigne do vodstva, ali se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0.
U nastavku je Inter imao čak puno više prilika da postigne gol, ali je ekipa Udinesea uspjela da se odbrani i na kraju je ostalo 0:0.
Ekipa Luciana Spallettija je tako upisala treći remi zaredom te sada ima 63 boda, a Interovi konkurenti će sutra imati priliku da još smanje zaostatak za Nerazzurrima i učine borbu za evropska takmičenja još zanimljivijom.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Srbija sutra igra protiv Latvije