Mladost DK - Krupa 3:1

Mladost sezonu okončala sigurnom pobjedom

Admin Čaušević

Još jednu sezonu u kojoj su osigurali opstanak fudbaleri Mladosti su okončali pobjedom.

Mladost je u Doboju kod Kaknja dočekala Krupu te je u veoma dopadljivom meču upisala sigurnu pobjedu rezultatom 3:1.

Prvo poluvrijeme je okončano minimalnim vodstvom domaćih. U 15. minuti zabio je Anđušić.

Domaći su do drugog gola stigli u 56. minuti i to iz penala. Siguran egzekutor udarca sa bijele tačke bio je Atajić.

Svoj posljednji gol u ovoj sezoni Krupa je zabila u 73. minuti. Strijelac gola za goste bio je Brtan.

Najljepši momenat na meču viđen je u 80. minuti. Nedugo nakon ulaska u igru sjajan gol zabio je Arežina.

Mladost - Krupa 3:1

Mladost: Bukvić, Hreljić, Fanimo, Welbekc, Guzina, Anđušić, Marković, Bojo, Asani, Atajić, Isaković.

Krupa: Kutić, Jelić, Makitan, Modić, Puzigaća, Palić, Nikodijević, Brtan, Milanović, Mandić, Zec