Pripremni meč u Sloveniji

Golijada u meču Tuzla Cityja i Drave, ali bez pobjednika

Fudbaleri Tuzla Cityja odigrali su još jedan pripremni meč u Sloveniji.

Nakon remija sa ljubljanskom Olimpijom (2:2), identičan rezultat ostvaren je i protiv Drave iz Ptuja.

U ovome meču trener Milenko Bošnjaković izveo je ovu postavu: Muminović – Terzić, Musić, Morris, Šarčević – Hasanović, Karjašević – Burić, Zitouni, Beganović – Ramić.

Plavi su sjajni otvorili meč i došli do prednosti nakon 14 minuta igre kada je Burić pogodio mrežu slovenačkog tima.

Desetak minuta kasnije bilo je 2:0 a ovoga puta precizan je bio Beganović.

Ipak, u finišu utakmice ekipa iz Ptuja je stigla do poravnanja i to oba puta iz penala. Prvi je realizovao Marcuis a drugi a Haljeta.

U nastavku meča priliku su još dobili Mešinović i Mujić a rezultat se do kraja meča nije mijenjao.