Za njih nema mjesta
Barem četvorica fudbalera ovog ljeta napuštaju Juventus
Juventus je ovog ljeta bio veoma aktivan barem kada je u pitanju dovođenje novih igrača.
Međutim, jasno je da će Stara dama morati prodati nekoliko fudbalera koji više nemaju mjesta u prvom timu. Italijanski mediji su objavili da je Juve u pregovorima s nekim klubovima koji su pokazali interes za pojedine igrače ovog kluba.
CalcioMercato objavio je danas da je Maurizio Sarri otpisao četvoricu igrača i poručio čelnicima kluba da ih mogu prodati. Navodno, na transfer listi se nalaze Mattia Perin, Sami Khedira, Moise Kean i Blaise Matuidi.
Iako se vjerovalo da će Juventus sigurno prodati i Gonzala Higuaina čini se da je Sarri uspio nagovoriti čelnike kluba da se predomisle. Argentinski napadač je u pripremnim mečevima imao jako dobru minutažu što pokazuje da Sarri ozbiljno računa na njega.
Perin je trebao potpisati za Benficu, ali nije prošao ljekarske preglede i sada pregovara s Aston Villom. Navodno, Kean je na meti Evertona i Juve bi ga mogao poslati na posudbu do kraja ove sezone. Također, sigurno odlazi i Khedira koji nije na pripremama, dok je Matuidijeva sudbina pod znakom pitanja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Portugalac je napravio ogromnu grešku
Dominik Livaković je večeras udario šamar Joseu Mourinhu kakav niko nikad nije: "Sad je sve jasno"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Mijenja stručni štab