Brazilac se obrukao

Firmino nevjerovatnim promašajem upropastio magiju Mohameda Salaha

Endin Čaušević

Fudbari Liverpoola sinoć su na najbolji način otvorili novu sezonu Premiershipa pobjedom protiv Norwicha sa 4:1.

Redsi su posao u ovoj utakmici završili već nakon prvog poluvremena kada su imali prednost od 4:0, dok je u nastavku utakmice gostujući tim uspio samo da ublaži poraz i postigne utješni gol.

Odličan meč za domaće odigrao je Mohamed Salah koji je postigao gol i upisao jednu asistenciju.

Na samom početku meča Salah je imao nevjerovatno dodavanje petom za Alexandera-Arnolda koji je potom uposlio Firmina, ali se Brazilac propisno obrukao.