Jedan od najboljih španskih timova, BM Granollers, ozvaničio je saradnju sa Draškom Nenadićem.
Povezano
Njemu je ovo povratak u Granollers čiji je član bio u periodu od 2010 do 2012 godine.
Dvadesetdevetogodišnji lijevi bek, je nakon toga osvojio Ligu prvaka sa Flensburgom u 2014. godini, ali su ga bolje karijere koštale brojne povrede.
Ipak, bivši igrač HSV-a, Fuchse Berlina i Celja, očekuje da će ovo biti sjajan korak za njegovu karijeru, te se raduje povratku u Granollers.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Šokantna otkrića Ranka Stojića
Aleksandar Vučić uništio simbol srpskog fudbala zbog 120.000 eura: "Postavio sam im uslov da..."
Karijeru nastavlja van granica Bosne i Hercegovine
FK Borac prodao Envera Kulašina · Saznajemo
Bit će puno posla za Hrvata
Modrić uživao s Noletom, a danas stigla vijest koja mu je otvorila oči: Nije ni svjestan šta ga čeka
Nakon meča na Koševu