Roma vodi sa 2:0
Treća sreća: Edin Džeko zabio gol Basaksehiru
Nakon dvije velike šanse na početku drugog poluvremena Edin Džeko je uspio zatresti mrežu Basaksehira.
Bh. napadač je na početku drugog dijela imao dvije velike šanse za gol, ali u oba slučaja kao pobjednik je izašao golman turskog kluba.
Međutim, u 58. minuti nije bilo spasa za Gunoka. Zaniolo je napravio slalom kroz odbranu gostiju i uposlio Džeku koji pogađa lagano za 2:0.
Gol našeg reprezentativca možete pogledati OVDJE.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e