Milan je loše otvorio sezonu i već sada se Marco Giampaolo nalazi u problemima.
Bivši trener Sampdorije početkom ljeta je stigao u Milan, ali definitivno nije opravdao očekivanja čelnih ljudi.
Rossoneri su dosta slabi na startu sezone, poraženi su od Udinesea i Intera uz jedva izborene pobjede nad Brescijom i Veronom, pa je postavljen ultimatum Giampaolu.
Calciomercato je objavio da je Milan dao tri utakmice 'fore' Giampaolu, počevši u četvrtak od utakmice u Torinu. Ukoliko ne ostvari tri dobra rezultata, Giampaolo će postati bivši.
Nakon gostovanja Torinu, Milan dočekuje Fiorentinu, pa gostuje Genovi.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Kakve riječi teniske ikone