Bodrit će svoju selekciju na Bilinom polju
Navijači Finske uživali u Sarajevu, pa krenuli put Zenice
Reprezentacija Bosne i Hercegovine igra danas u Zenici protiv Finske utakmicu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Našoj reprezentaciji odgovara samo pobjede protiv Finske kako bismo ostali i dalje u borbi za plasman na EP kroz kvalifikacije.
I selekcija Finske imat će danas veliku podršku svojih navijača koji su jučer doputovali u Sarajevo. U glavnom gradu su uživali do ranih jutarnjih sati, te su danas oko 15 sati krenuli put Zenice.
Naravno, Finci su okupljanje iskoristili da malo "zagrijavanje", a kao i svi strani navijači oduševljeni su koliko je sve jeftinije u odnosu na njihovu zemlju.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Čeka nas dosta uzbuđenja