Njegov ostanak je veliko pojačanje
Sjajni Magnus Rod produžio ugovor sa Flensburgom
Ekipa Flensburga, koja je aktuelni šampion Njemačke, produžila je ugovor svome rukometašu, Magnusu Rodu sve do ljeta 2023. godine.
on je imao važeći ugovor do 2022. godine, ali je dobio produženje na još jednu godinu i to zbog sjajnih partija koje pruža.
Ovaj sjajni rukometaš u Flensburg je došao prije dvije godine, te je uspio da osvoji dvije titule prvaka Njemačke.
"Magnus je sada sazrio i ima nevjerovatan napredak u igri u posljednje dvije godine, tačnije otkako je došao", rekao je trener Flensburga.
Uprava ovog tima je nedavno produžila ugovore i sa Johannesom Gollom i Simonom Haldom, također do 2023. godine.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija nakon pobjede nad BiH
Ralf Rangnick otkrio zašto je došao biciklom do trenerske klupe na Bilinom Polju
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
19-godišnjak pred sjajnim potpisom