Donio preokret Topnicima

Pogledajte dva magična gola Pepea iz slobodnih udaraca za pobjedu Arsenala

Endin Čaušević

Arsenal je večeras nakon preokreta pobijedio Vitoriju Guimaraes sa 3:2.

Vitoria je do samog finiša utakmice vodila sa 2:1 i činilo se da će napraviti veliku senzaciju Londonu, ali se na kraju to nije desilo.

Arsenal je u finišu došao do preokreta na krilima Pepea koji je u igru ušao u 75. minuti.

Pepe je prvo u 80. minuti postigao sjajan gol iz slobodnog udarca za 2:2, a onda je na scenu stupio i u 92. minuti.

Tada je Pepe ponovo odlučio da izvede slobodan udarac i spektakularno je pogodio za 3:2 i pobjedu Arsenala, te pokazao da nije bez razloga ljetos plaćen čak 80 miliona eura.