Novi sponzor Redsa
Nike ruši rekord Premier lige cifrom koju će Liverpoolu godišnje plaćati
Nike nije mogao da odoli sjajnim rezultatima Liverpoola, pa je američka kompanija uspjela da napravi saradnju s engleskim klubom.
Prvak Evrope je odlučio da u maju 2020. godine, po isteku ugovora, New Balance zamijeni Nikeom.
Iz New Balancea su se požalili, sudski potražili svoja prava jer su smatrali da imaju mogućnost aktiviranja obnove sporazuma s Redsima, ali sud je odlučio da Liverpool sam može da donese odluku.
Čelnici tima s Anfielda su pozdravili Nike i otvorili mu vrata, a prema informacijama koje je objavio Sky Sports, renomirani proizvođač sportske opreme platit će Liverpoolu višeo d 75 miliona funti godišnje.
Na taj će način Liverpool nadmašiti i rekord Manchester Uniteda u Engleskoj, budući da Adidas Crvenim vragovima daje godišnje 75 miliona funti.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Želju mu nije mogao ispuniti