Nogometaši FK Velež sutra će otputovati u Metković i odigrati utakmicu s hrvatskim trećeligašem NK Neretva.
Neretvu je prije nekog vremena preuzeo dojučerašnji pomoćnik Feđe Dudića na klupi Rođenih Igor Remetić.
U ovoj utakmici će po riječima Dudića priliku za igru dobiti oni igrači koji do sada nisu imali puno prigode za igru te neki igrači iz juniorskog pogona Veleža.
Dudić je dodao i to da je ova utakmica s NK Neretva upravo iz tog razloga i organizirana te da će nastojati da ovakve utakmice postanu praksa.
Velež će i iduće sedmice organizirati sličnu utakmicu, dok se, kako je Dudić dodao, pronađe adekvatan protivnik.
Utakmica će se igrati na stadionu NK Neretva u 14h.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo
Izrael dominirao, mladi Zmajevi uspjeli sačuvati bod!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Kakvo ludilo u Minhenu