APOEL preokretom stigao do pobjede

Begović nije mogao vjerovati na kakav način je primio gol u samom finišu utakmice

Endin Čaušević

Fudbaleri Qarabaga večeras su poraženi u gostima protiv APOEL-a sa 2:1 u meču 4. kola grupne faze Evropske lige.

Qarabag je odlično počeo večerašnju utakmicu i poveo već u desetoj minuti kada je Medvedev postigao pogodak za 0:1.

Međutim, APOEL je u drugom poluvremenu došao do preokreta. U 59. minuti domaći su izjednačili sjajnim golom Lucasa, a do pobjede su došli u samom finišu.

Gol za pobjedu APOEL-a postigao je Ioannou u 88. minuti nakon velike konfuzije u odbrani Qarabaga. Asmir Begović nije reagovao baš najbolje kao ni njegova odbrana, a do je Ioannou iskoristio i pogodio za 2:1. i pobjedu svog tima.

Begović je večeras imao nekoliko dobrih intervencija, ali nažalost nije uspio da spasi svoj tim poraza u Nikoziji.