Jedan od najboljih odbrambenih igrača na svijetu, Rio Ferdinadn, sretan je u Manchesteru i kaže da bi volio provesti ostatak karijere na Old Traffordu.
„Želim da završim karijeru u Manchesteru. Bilo bi sjajno da završim karijeru na način kao i Ryan Giggs, Paul Scholes i Gary Neville koji su cijelu karijeru proveli u klubu. Završiti karijeru na Old Traffordu bilo bi ostvarenje sna“, kaže Ferdinand, koji je u United stigao prije osam godina iz Leedsa i osvojio 4 naslova prvaka Engleske i jedan Lige prvaka.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Šokantna otkrića Ranka Stojića
Aleksandar Vučić uništio simbol srpskog fudbala zbog 120.000 eura: "Postavio sam im uslov da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Bit će puno posla za Hrvata