Svi su već vidjeli loptu u golu

Nevjerovatna sreća za M'gladbach: Milimetri spriječili Bayern da stigne do vodstva

S. Pašalić

Bayern igra utakmicu 14. kola Bundeslige na gostovanju kod Borussije M'Gladbach, a rezultat na poluvremenu je 0:0.

Bavarci su puno bolji tim na terenu od lidera na tabeli, a u 28. minuti je malo nedostajalo da i stignu do vodstva.

Naime, Joshua Kimmich je uputio udarac na gol domaćih, a lopta je prošla ispod golmana i činilo se da će ući u gol, ali ju je Yann Sommer zaustavio na samoj liniji, a iako je izgledalo da je prešla liniju, goal-line tehnologija je potvrdila da su ipak milimetri odlučili u korist domaćih i Bayern nije stigao do vodstva.