U ovim trenucima počele su tri utakmice 16. kola italijanske Serije A, među kojima je i duel između Juventusa i Udinesea.
Gosti iz Udina izdržali su svega devet minuta kada je dugu loptu kod kaznenog prostora primio Dybala.
Argentinac je potpom izgubio kontrolu nad loptom, ona je došla do Ronalda koji je potom rutinski posprema iza leđa golmana Mussoa.
Vrijedi istaći i to da su Bianconeri u ovoj utakmici lišeni usluga našeg Miralema Pjanića koji ima akomulirane žute kartone.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rođeni nose tri boda kući
Velež u Prijedoru prekinuo crni niz
Izabrao drugu reprezentaciju
Hrvat 'prodao' svoju državu, Gazibegović mu poslao poruku: "Moraš da živiš s tim"
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Donio odluku