Materazzi tvrdi da je skočio više od Portugalca
Bivši igrač Intera: Bravo Cristiano Ronaldo, skočio si skoro kao ja
Cristiano Ronaldo je sinoć postigao gol protiv Sampdorije koji je izazvao brojne reakcije.
Portugalac je u 45. minuti nebeskim skokom nadvisio svog protivnika i postigao gol, a naknadno je ustanovljeno da je tom prilikom skočio u zrak 256 centimetara.
Nekadašnji igrač Intera, Marco Materazzi, danas se također oglasio na društvenim mrežama povodom skoka igrača Juventusa i odlučio da se našali.
"Bravo Air CR7, skoro kao ja", napisao je Materazzi ispod slike na kojoj se vidi da je izmjereno da je on skočio u zrak 270 centimetara, a zatim mu je i čestitao na golu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Finska slavi veliku pobjedu
Senzacija nad senzacijama, Srbija ispala sa Eurobasketa! · Udarna vijest
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nakon remija sa Čelikom