Trener Manchester Cityja Pep Guardiola potvrdio je da ovaj klub neće dovoditi nikakvu zamjenu za Španca Davida Silvu.
Podsjetimo, iskusni vezni fudbale klub napušta na kraju aktuelne sezone kada mu ističe ugvor, a Guardiola kaže kako klub neće zbog toga ponovo izaći na tržište.
"Bernardo Silva može igrati na toj poziciji, tu je Phil Foden, također imamo i Ilkayja Gundogana. Tu je i Kevin De Bruyne tako da ne mislim da ćemo bilo šta kupovati na toj poziciji", kazao je Guardiola.
Inače, 33-godišnji Silva, koji igra posljednju sezonu u dresu Cityja, još uvijek ne nezamjenjiv u timu pa je u dosadašnjem dijelu sezone već upisao 19 nastupa te postigao tri pogotka uz sedam asistencija.
On je član Građana od ljeta 2010. godine kada je kao 24-godišnjak stigao iz Valencije.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nakon odličnog izdanja na Eurobasketu