Atletico slavio sa 3:2

Kao da su zalutali na teren: Pique i Rakitić glavni krivci što Barcelona nije prošla u finale

E. Čaušević

Barcelona je večeras doživjela šokantan poraz od Atletico Madrida (2:3) u polufinalu Superkupa.

Katalonci su u finišu utakmice vodili sa 2:1 i činilo se da će se bez problema plasirati u finale, ali se to nije desilo. U samom finišu Atletico je došao do preokreta.

Ovaj tim je prvo poravnao na 2:2 u 81. minuti kada je Vieto izborio penal, a gol je postigao Morata. Samo pet minuta kasnije Atletico je stigao do pobjede.

Nevjerovatne greške napravili su Pique i Rakitić na sredini terena koji kao da nisu znali gdje se nalaze i ostavili su prostora za Correu koji je to iskoristio i pogodio za 3:2.