Sad već bivši golman sarajevske Bosna BH Gas Nebojša Grahovac potpisao je jednogodišnji ugovor sa francuskom ekipom Montpelliera.
Grahovac se tako pridružio najboljoj rukometnoj ekipi u Francuskoj, u koju dolazi iz redova bh. prvaka Bosne BH Gas. U karijeri je još nastupao samo za banjalučki Borac.
Grahovac je za reprezentaciju Bosne i Hercegovine do sada sakupio 35 nastupa, a ove sezone je u dresu Studenata u Ligi prvaka imao 110 odbrana.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Alžirac pred rekordima
Ovo su detalji najvećeg posla Dinama ikad - Niko nikad nije ovako zarađivao na Maksimiru!
Specijalni pred novom avanturom