Topnici vode protiv Bournemoutha

Arsenalov "dragulj" se tek vratio s posudbe i već pogađa

Teme:

Arsenal upravo igra meč 1/16 finala FA Kupa u gostima kod Bournemoutha.

Trener Arteta je odlučio na teren izvesti mlade napadačke snage i to mu se isplatilo pošto Arsenal nakon prvih 45 minuta vodi sa 0:2.

Goste je u vodstvo sjajni golom doveo Saka, da bi u 26. minuti 20-godišnji Nketiah pogodio za 0:2.

Nketiah je prvio dio sezone proveo na posudbi u Leedsu, ali ga je Arteta odlučio vratiti u ekipu za nastavak sezone.

Nakon što je odigrao 15-ak minuta u PL, sada se našao u startnoj postavi i odmah postigao gol. Saka je bio asistent.