Zadovoljio na probi u Međugorju
Frane Ikić ostaje u Željezničaru · Saznajemo
Ekipa Željezničara danas je sa 2:1 u pripremnoj utakmici savladala hrvatskog drugoligaša Rudeš.
Jedan od golova za Željezničar postigao je defanzivac Frane Ikić koji je nedavno stigao na probu. Ovaj 25-godišnji stoper se očito pokazao na treninzima i pripremnim utakmicama, a to je krunisao golom u današnjem meču.
Kako SportSport.ba neslužbeno saznaje Ikić će ostati u Željezničaru. Struka Plavih na čelu s Amarom Osimom zadovoljna je s onim što je Ikić pružio, te će ga nagraditi ugovorom.
Ikić je ponikao u dresu Zadra, a još je igrao za Rijeku, Koper i Cibaliju. U prvom dijelu ove sezone nastupao je za slovenskog drugoligaša Fužinar. Ikić je upisao 16 mečeva i postigao je tri gola.
Svojevremeno je igrao i za mladu reprezentaciju Hrvatske za koju je upisao četiri nastupa.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Nakon plasmana u četvrtinu finala Eurobasketa
Dončić izjavom digao Sloveniju na noge, ali i mnogima očitao važnu lekciju
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku