Interov veznjak Wesley Sneijder zbog povrede zadobivene u duelu sa Atalantom (3:1) bi mogao propustiti ključnu uzvratnu polufinalnu utakmicu Lige prvaka protiv Barcelone.
Wesley Sneijder je zadobio povredu mišića u lijevoj nozi tokom susreta Inter - Atalanta, u kojem su domaći slavili sa 3:1. Holandski reprezentativac zamijenjen je na poluvremenu, te je lako moguće da propusti jednu od najvažnijih Interovih utakmica, onu s Barcelonom na Nou Campu.
Inter je putem službene web stranice obavijestio kako će sve biti jasnije u narednih 48 sati. Iako Inter ima prednost od dva gola nad Barcom (3:1), jasno je koliko znači Mourinhovom timu.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Stigli smo do osmine finala
Poznat poredak na Eurobasketu: Bh. košarkaši ostvarili drugi najbolji plasman u historiji
Nije tome mjesto na stadionu