Domaći na kraju tražili penal, Šehović crvenim kartonom nagradio člana stručnog štaba

S. Grebović

Odigran je posljednji meč prvog kola proljetnog dijela prvenstva u kojem su Široki Brijeg i Borac remizirali 2:2.

Gosti su nakon 14 minuta vodili sa 2:0 pogocima Vranješa i Milutinovića i tim se rezulatom otišlo na odmor.

U nastavku su domaći zaigrali dosta bolje i poravnali su preko Pervana i Angelova.

Pred kraj susreta domaći su reklamirali jedanaesterac kod sudije Admira Šehovića, koji je samo odmahnuo rukom nakon što je Angelov pao u kaznenom prostoru nakon duela sa jednim igračem Borca.

Umjesto jedanaesteca, arbitar je pokazao crveni karton Nenadu Džidiću, članu stručnog štaba tima sa Pecare i udaljio ga sa klupe.