Nevjerovatno da ovo nije bio gol

Pogledajte spektakularnu odbranu Ter Stegena o kojoj priča cijeli svijet

Endin Čaušević

Real Madrid sinoć je pred svojim navijačima pobijedio Barcelonu sa 2:0 u meču 26. kola La Lige.

Barcelona je porazom u Madridu izgubila prvo mjesto i sada ima jedan bod zaostatka u odnosu na Real.

Kraljevi su bili veoma loši u prvom poluvremenu, no u nastavku meča su uspjeli nadigrati Barcu.

Prvu ozbiljnu priliku vidjeli smo početkom drugog dijela kada je Isco šutirao s vrha kaznenog prostora i svi su već vidjeli loptu u rašljama Barcelone, ali je onda Ter Stegen nevjerovatnom odbranom spasio svoj tim.

Spektakularnu odbranu možete pogledati iz drugog ugla u videu kojeg je objavio jedan od fotografa koji je bio iza gola Ter Stegena u tom trenutku.