Mladi fudbaler mostarskog Zrinjskog Vlado Zadro nalazi se na meti Bayera iz Leverkusena i splitskog Hajduka.
Prema pisanju zagrebačkih Sportskih novosti Vlado Zadro je sjajnim igrama u ovoj sezoni skrenuo pažnju na sebe, a navodno su za njegove usluge zainteresirani Bayer iz Leverkusena i Hajduk.
Da ovo nisu samo pusta nagađanja pokazuje i dolazak skauta popularnih Apotekara u Mostar na utakmicu Zrinjskog i Olimpika.
S druge strane i splitski Hajduk se zainteresirao za mladog fudbalera Zrinjskog, a Sportske novosti navode da je nekadašnji veznjak Hajduka, a danas Zrinjskog Igor Musa, pohodio Poljud te se kraće vrijeme zadržao u razgovoru sa sportskim direktorom Hajduka Ivicom Šurjakom, a navodno je glavna tema razgovora bio je eventualni transfer Zadre.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Barakude zaustavljene u četvrtfinalu
Trenuci katastrofe za Hrvatsku i poraz za kraj - Ovaj rezultat na semaforu niko nije očekivao · Udarna vijest
Magija na Mokrom Docu