Ofazivac Plavih nakon meča

Ramović: Ispoštovali smo dogovor iz svlačionice i zasluženo pobijedili

Endin Čaušević

Željezničar je izborio plasman u polufinale Kupa BiH pobjedom u Banjaluci protiv Borca sa 2:0.

Na ovom meču nismo vidjeli neke ozbiljne šanse u prvih sat vremena, ali je potom Željo sa dva brza gola sve riješio.

Prvo je u 66. minuti Janičić postigao autogol za 0:1, dok je četiri minuta kasnije spektakularnim golom Štilić postavio konačnih 0:2.

Nakon utakmice u Banjaluci za SportSport.ba govorio je ofazivac gostujućeg tima Sinan Ramović.

"Mislim da smo zasluženo pobijedili i odigrali kolektivno jako dobar meč. Ekipa je ispoštovala dogovor iz svlačionice i čestitke našoj ekipi. Sada imamo par dana da se spremimo za Tuzla City i da pobijedimo ako Bog da", rekao je Ramović.