Sudija mu bio "meta"

Jurgen Klopp bi mogao biti suspendovan zbog proslave drugog gola protiv Bournemoutha

Endin Čaušević

Liverpool igra na svom terenu protiv Bournemoutha u okviru 29. kola engleskog Premiershipa.

Nakon prvog poluvremena Redsi vode sa 2:1 iako je Bournemouth u devetoj minuti golom Wilsona stigao do prednosti.

Međutim, Liverpool je uspio da izjednači u nastavku prvog dijela, a golove za ovaj tim postigli su Mohamed Salah i Sadio Mane.

U centru pažnje našao se Jurgen Klopp koji je veoma srčano proslavio gol za 2:1. On se čak unio u lice sudiji dok je slavio gol i zbog toga bi mogao biti suspendovan.

Slavlje i potez trenera Liverpoola možete pogledati OVDJE.