Naša država, kao i cijeli svijet, prolazi kroz tešku epidemiološku krizu.
U većini zemalja prvenstvo je otkazano, sportisti su u izolaciji radi sprečavanja širenja virusa, a to se odnosi i na naše košarkaške reprezentativce o čijem zdravstvenom stanju je danas izvijestio KSBiH.
Iz krovne kuće bh. košarke kontaktirali su pojedinačno sve igrače, kao i članove stručnog štaba koji se nalaze u svojim domovima širom Evrope i svijeta, a informacije su, za sada, pozitivne.
"Sa velikim zadovoljstvom želimo vas informirati da su naši momci dobro, stabilnog su zdravstvenog stanja u izolaciji, koristeći vrijeme da budu sa svojim porodicama i za održavanje fizičke forme koliko im trenutne okolnosti dozvoljavaju", stoji u saopštenju KSBiH.
Također iz KSBiH su poručili građanima da budu odgovorni prema društvenoj zajednici, državi i da se uvažavaju izdane naredbe.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade