Urugvajac će napustiti Inter
Godin otpisan, može da bira između dvije opcije
Iskusni vezni fudbaler Diego Godin napustit će Inter na kraju sezone, javljaju Italijani.
Godin je na Giuseppe Meazzu došao ljetos iz Atletico Madrida, ali kroz vrijeme dosad provedeno u italijanskoj prijestolnici nije se najbolje uklopio i izvjesno je da će napustiti klub.
U to su uvjereni i mediji u Italiji, navodeći kako je Godin već pao u drugi plan pošto sve veću priliku dobija Alessandro Bastoni, a za novim angažmanom 34-godišnji fudbaler vjerovatno neće tragati dugo.
Prethodnih dana bilo je glasina da bi Godin mogao ponovo zaigrati u Španiji, tačnije u Valenciji, no sada se pojavila informacija i da ga u svojim redovima želi vidjeti Manchester United. Crvenim đavolima je potreban defanzivac koji će činiti tandem sa Maguireom, a upravo je Urugvajac označen kao idealna opcija.
S druge strane, u Inter bi na njegovo mjesto trebao stići Marash Kumbulla.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Slavni fudbaler se oglasio pismom