Navijače Juvnetusa očekuje uzbudljivo ljeto kada je riječ o transferima, jer se očekuje nekoliko dolazaka, ali i odlazaka.
Kako javljaju italijanski mediji, čelnici Juventusa ozbiljno razmišljaju da ponude ugovor trenutnom igraču Chelseaja, Willianu.
Njemu na kraju sezone ističe ugovor sa Chelseajom, te će moći kao slobodan igrač da potpiše za neku od zainteresovanih ekipa.
Navodno, Willian želi višegodišnji ugovor, a upravo Juventus je spreman da mu to i ponudi i to ugovor na tri godine.
Za njega su zainteresovane još neke ekipe, a među glavnim kandidatima su ekipe iz Londona, Tottenham i Arsenal.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Kakvo ludilo u Minhenu