Bio jedan od strijelaca
Makedonski fudbaler je hit u Engleskoj zbog poteza poslije pobjede Leedsa
Leeds United je nikad bliži povratku u Premiership, posebno nakon današnje ubjedljive pobjede nad Fulhamom rezultatom 3:0.
Strijelac drugog gola za Leeds bio je Ezgjan Alioski. Lijevom beku iz Sjeverne Makedonije je to bio peti gol u sezoni.
Alioski se pobrinuo da se poslije utakmice više priča o njegovom aplauzu kartonskim navijačima nego o samom golu.
Naime, poslije posljednjeg sudijskog zvižduka ovaj 28-godišnjak je odlučio da aplaudira kartonskim kutijama s licima navijača kojih je na Elland Roadu postavljeno oko 15.000.
Inače, Leeeds United nakon 39 kola ima 74 boda i vodeći je na tabeli. Trećeplasiranom Brentfordu bježi ogromnih osam bodova.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e