Belgijanac se neće ovim ponositi
Inter je izgubio finale, ali Romelu Lukaku je ušao u historiju
Inter je večeras poražen od Seville u finalu Evropske lige sa 3:2.
Nerazzurri nisu uspjeli da dođu do trofeja u ovom takmičenju, ali njihov igrač Romelu Lukaku je usprkos svemu ušao u historiju evropskih finala.
Belgijanac je tragičar ovog meča. Zabio je autogol koji je Sevill donio trofej, a kako je zabio i gol u 'pravu' mrežu, postao je prvi fudbaler u historiji jednog finala evropskog kupa kojem je to pošlo za rukom.
Tako je od večeras Lukaku prvi i jedini koji je u finalu zabio gol i autogol, ali to će mu sigurno veoma teško pasti s obzirom na to da je njegov tim ostao bez trofeja i on će biti veliki tragičar.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Želju mu nije mogao ispuniti