Omladinska Liga prvaka

Raulovi izabranici donijeli Real Madridu Ligu prvaka

Juniori Real Madrida savladali su Benficu u finalu s 3:2 i tako osvojili prvi naslov Lige prvaka za mlade nogometaše.

Iako je Benfica slovila za favorita, na kraju su Madriđani u finalu završnog turnira ostvarili pobjedu.

Real je imao 2:0 na poluvremenu. Pablo u 26. minuti pogađa gol za 1:0 na Colovray stadionu, a u završnici prvog dijela Jochu autogolom primiče Kraljeve pobjedi.

U 49. minuti Ramos vraća Benficu u igru, no minutu kasnije već je 1:3, a ovaj put strijelac je Gutierrez.

Benfica je uspjela preko Ramosa u 58. doći do 2:3, a u 68. minuti Dantas promašuje penal i tako Lisabonce ostavlja bez trofeja, a Raul Gonzalez i njegovi dečki proslavili su na kraju naslov.