Snimak nastao slučajno
Vranješ pronašao vlasnika sjajnog snimka i poklonio mu dres
Kapiten FK Borac Stojan Vranješ pronašao je vlasnika snimka koji prikazuje njegov gol protiv Sutjeske.
Nakon utakmice iskusni fudbaler Borca je na internetu pronašao snimak svog gola 'uhvaćen' sa okolne zgrade. Obećao je vlasniku snimka dres i to obećanje je danas ispunio. Pravi trenutak je uhvatio Srđan Nišić.
"To je najnevjerovatniji snimak gola koji sam postigao u svojoj karijeri. Zaista sam ostao iznenađen kada sam ga vidio. Dres je mali znak pažnje za nevjerovatan kadad koji je Srđan uhvatio. Nadam se da će ih biti još", rekao je Vranješ za ATV.
Srđan je objasnio kako je došlo do snimka.
"Gol sam snimio potpuno slučajno. Policija nam nije dozvolila da gledamo utakmicu sa ograde na stadionu, pa sam se sa prijateljima popeo na krov zgrade pored stadiona. Taman što smo se popeli, uzeo sam telefon u ruku da snimim akciju sa terena nakon koje je stojan postigao gol. Hvala kapitenu na drsu. Zaista me je obradovao", rekao je autor snimka.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ovo bi bila prava bomba
Split će da "gori" zbog Rakitićeve objave, sprema li se najveći transfer ikad u HNL-u?!
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Pred utakmicu sa Austrijom
Barbarez izabrao 23 ratnika za duel u Zenici, dva igrača poslao na tribine!
Prate njegove partije na početku sezone
Austrijanci u strahu od bh. reprezentativca koji nije igrao u San Marinu: "Potezom sve završava"
Ni on nije mogao zadržati emocije