Pobjedili GImnastic sa 3:1

Barcelona ostvarila pobjedu u utakmici u kojoj su svi gledali samo u Messija!

Esmer Oštraković

Nogometaši Barcelone ostvarili su pobjedu u prijateljskoj utakmici protiv Gimnastica sa 3:1.

Sve osim njihove pobjede na ovom prijateljskom susretu bilo bi ravno senzaciji, a oni nisu dopustili da se tako nešto dogodi.

Već u 6. minuti Dembele je "načeo" Gimnastic, a deset minuta kasnije sa bijele tačke pogodio je Griezmann za 2:0.

Tada se činilo da se Gimnastik neće dobro provesti, ali su uspjeli da zbiju svoje redove, pa čak i da postignu pogodak.

Potražite više informacija na temu La Liga:

U 31. minuti za 2:1 pogodio je Bonilla, a konačan rezultat postigoa je Coutniho iz drugog penala na večerašnjoj utakmici.

Messi je igrao na večerašnjoj utakmici protiv Gimnastica, ali nije imao zapaženu ulogu.