Sjajna utakmica

Pet golova i pobjeda Slobode: Pogledajte najzanimljivije detalje iz Krupe na Vrbasu

Endin Čaušević

Krupa i Sloboda odigrali su danas fantastičan meč u okviru sedmog kola Premijer lige BiH.

Na ovoj utakmici vidjeli smo čak pet golova u drugom poluvremenu, a na kraju slavio je tuzlanski tim sa 3:2.

Sloboda je golovima Beganovića i Mujagića došla do 0:2, ali se Krupa vratila na 2:2 kada je dva gola zabio Nikolić.

Međutim, pobjedu tuzlanskom klubu donio je iskusni Said Husejinović u 67. minuti kad je pogodio za 2:3.

Golove i najbolje situacije s ove utakmice možete pogledati u videu ispod.