Dobra partija bh. golmana

Asmir Begović branio sve do 81. minute, ali Bournemouth nije izdržao

Asmir Begović nije uspio sačuvati mrežu Bournemoutha u susretu 2. kola Championshipa protiv Middlesbrougha koji je završen rezultatom 1:1.

Pogotkom Dominica Solankea iz 38. minute Bournemouth je poveo na gostovanju kod protiv Boroa i prednost su imali do samog finiša meča.

Iako je Asmir Begović do tada branio sve pokušaje domaćina, Browne je ipak u 81. minuti uspio da ga savlada za konačan rezultat meča od 1:1.

Bournemouth nakon dva kola ima četiri boda, dok je Boro osvojio svoj prvi bod u sezoni.