Nogometaš Real Madrida Toni Kroos povrijedio se u meču protiv Betisa.
Real je u spomenutom susretu slavio s 3:2, a Kroos je zadobio povredu mišića lijeve noge, pa će neko vrijeme biti izvan terena.
Nije poznato koliko će biti odsutan, ali španski mediji su objavili da će njemački reprezentativac propustiti mečeve u naredenih dvije do tri sedmice.
To znači da neće igrati u srijedu protiv Valladolida i Levantea u nedjelju, niti za Njemačku u oktobarskim mečevima u Ligi nacija.
Kroos je jako važan i za Real i za Njemačku, ali sreća u nesreći je da i jedni i drugi tek počinju sezonu i da nemaju pretjerano teške rivale u narednih 15-ak dana.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Pred sutrašnju utakmicu Zmajeva u kvalifikacijama za SP
Ovo je Bosna i Hercegovina! Košarkaši iz Rige poslali poruku fudbalerima u San Marino
Nije mu se dopalo