Bodre svoj klub
Robijaši napravili spektakl na meču Sportinga i Čelika
Fudbaleri Čelika igraju trenutno protiv ekipe Sportinga meč devetog kola Kantonalne lige ZDK.
Čelik je trenutno prvi na tabeli sa maksimalnim učinkom iz osam kola, a prvi dio sezone sigurno je da žele završiti na najbolji način pobjedom protiv Sportinda.
Nakon prvog poluvremena Čelik vodi sa 1:0 i na dobrom je putu da upiše i devetu pobjedu u sezoni.
Na Kamberovića polju Čelik ima i veliku podršku svojih navijača, a popularni Robijaši zaista su napravili sjajnu atmosferu.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške riječi trenera Crvene zvezde
Vladan Milojević nije muški podnio ispadanje: "Ako Evropi treba seljačka ekipa, evo je"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Dlanovi i glasovi za BiH
Navijači BiH spremni za spektakl - 'Div' privukao ogromnu pažnju pred Gruziju
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa