Luka Romero donio odluku
Španija izgubila velikog talenta: Odabrao je Argentinu
Mladi nogometaš Luka Romero ovog mjeseca napuit će 16 godina, a u međuvremenu je odlučio da će igrati za reprezentaciju Argentine.
Španski nogometni savez posjetio je talentovanog nogometaša kojeg je želio u svojim redovima, no Romero je istakao da se osjeća kao Argentinac i spreman je u budućnosti braniti boje Argentine.
Romero je igrač Mallorce. Rođen je u Meksiku, 18. novembra će napuniti 16 godina, a nedavno je ušao u povijest kao najmlađi igrač koji je debitovao na utakmici La Lige.
Španci su htjeli izbjeći još jednom grešku kao u slučaju Lionela Messija, kojeg nisu na vrijeme uvjerili da izabere Španiju umjesto Argentine, ali Luka je odlučan da u budućnosti igra za Argentinu.
On se zahvalio Španskom nogometnom savezu na interesu i potvrdio da neće mijenjati reprezentaciju. Već je igrao za mladu selekciju Argentine, a ubrzo bi mogao debitovati i za seniorski tim.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije