Rođak Khabiba Nurmagomedova, Umar, mogao bi konačno debitovati u UFC-u 19. decembra.
Talentovani borac je trebao da se borbi u oktobru kao jedna od predborbi za meč Khabib - Gaethje, ali mu je infekcija noge pokvarila planove.
Ipak, on je sada spreman i želi borbu 19. decembra u Las Vegasu.
"Nadam se da ću odraditi borbu do kraja godine. Nisam siguran kad tačno, možda je 19. decembar pravi datum. Ako mi viza bude odobrena, borit ću se sigurno", rekao je Umar.
UFC event 19. decembra predvodit će nova zvijezda Khamzat Chimaev i Leon Edwards.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Oglasio se legendarni fudbaler