U okviru 11. kola švicarske Challenge lige Lausanne koju s klupe predvodi bosanskohercegovački stručnjak Meho Kodro savladala je Kriens.
Izabranici Mehe Kodro slavili su na gostovanju kod Kriensa rezultatom 2:0, a pitanje pobjednika odlučeno je u prvom poluvremenu.
Igrala se 36. minuta kada je Lahiouel doveo Lausanne do prednosti, a pet minuta kasnije Gazzetta, koji je asistirao kod prvog pogotka, udvostručio je prednost.
Nekadašnji igrač Slobode i Tuzla Cityja, Samir Efendić odigrao je svih 90 minuta za pobjedničku ekipu, dok je nekadašnji igrač Željezničara Sinan Ramović u igru ušao u 75. minuti.
Ekipa Mehe Kodre sa 16 bodova dijeli drugo mjesto na tabeli, dok je Grasshoppers vodeći sa 19 bodova.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Stigla potvrda
Dominik Livaković karijeru nastavlja u Kataloniji!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru