Golčina igrača Leverkusena

Leon Bailey postigao pogodak koji je zaslužio sve moguće nagrade

Endin Čaušević

Fudbaleri Bayer Leverkusena danas su na svom terenu pobijedili Hoffenheim sa 4:1 u meču 11. kola Bundeslige.

Leverkusen je lakše od očekivanog uspio da dođe do tri boda protiv Hoffenheima, a briljirao je Leon Bailey koji je uspio postići dva gola u pobjedi svog tima.

Bailey je na scenu stupio već u četvrtoj minuti utakmice kada je postigao spektakularan pogodak za 1:0 koji je oduševio fudbalsku javnost.

Dvadesetak minuta kasnije Bailey je uspio još jednom zatresti mrežu Hoffenheima za 2:0.