Foto - EPA

Drugi gol u prvenstvu, treći u sezoni

Izet Hajrović ponovo strijelac za Dinamo

Izet Hajrović ponovo je zabio pogodak za Dinamo.

Zagrebački tim je na svom terenu sa uvjerljivih 4:0 savladao Varaždin, a Hajrović je zabio svoj treći gol u sezoni.

Oršić je načeo goste pogotkom u 23. minuti, da bi Bruno Petković osam minuta kasnije povećao prednost na 2:0.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 79. minute kada Petković koristi dosuđeni penal i pogađa za 3:0.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Hajrović je šansu za igru dobio minut kasnije, a u nadoknadi meča je zabio za konačnih 4:0.

Ovo je bh. fudbaleru treći gol u sezoni od čega drugi u prvenstvu.